Gwarantujemy dotację 45% na terenie całej Polski z NFOŚiGW

 Załatwiamy wszystkie formalności związane z dotacją


 Wykonujemy bezpłatny pomiar i konsultację

Instalujemy i konserwujemy kompleksowe instalacjeLED

Technologia LED staje się coraz bardziej powszechna i dostępna już niemalże w każdym sklepie elektrycznym. Podstawą tej technologi są żarówki tworzone przez dziesiątki małych diod dających dużą ilość światła przy bardzo niskim poborze mocy.

Badania przeprowadzone przez naszą firmę na renomowanych żarówkach pokazują, że najnowsze oświetlenia z wykorzystaniem technologii LED są w stanie zaoszczędzić nawet 85% aktualnie wydawanych pieniędzy na oświetlenie, co powoduje, że mimo dość dużym kosztom inwestycja zwraca się bardzo szybko, a oszczędność energii odczuwalna jest praktycznie od razu w portfelu.

Technologia LED oprócz energooszczędności cechuje się również dużą żywotnością, bardzo szeroką ilością barw światła, 0 brakiem promieniowania, stosunkowo małymi rozmiarami żarówek, wysoką odpornością na uderzenia, wibracje jak i przepięcia elektryczne. Żarówki LED są również bardzo przyjazne środowisku, ponieważ nie zawierają rtęci.

Zastosowanie lamp jak i żarówek LED jest bardzo wszechstronne – dzięki bardzo dobrym parametrom mogą zastąpić niemalże każdą powszechnie znaną żarówkę. Stosuje się je między innymi do oświetlenia domowego, przydomowego, ogrodowego, ulicznego, samochodowego, dekoracyjnego, kierunkowego, przenośnego


Obecnie oferujemy Państwu Żarówkę LED 7W E27, cena detaliczna 59,99 zł brutto/szt.

Żarówka LED 7W E27 jest odpowiednikiem tradycyjnej żarówki o mocy 60 W.
Przy założeniu świecenia 5h na dobę tradycyjnej 60W żarówki, a nowoczesnej wykonanej w technologii LED 7W koszt zakupu zwraca się już po roku.
Żywotność żarówek LED wynosi 30 000 godzin co oznaczan 16 lat działania - ile zwykłych żarówek wymienisz w tym okresie czasu?